Ana içeriğe atla

Mynet Kaydol, Mynet Hesabı Açmak

 

Mynet Hesabı Açmadan Önce:

Mynet 1999 yılında kurulmuş Türk menşei bir bir portal sitesidir. Mynet’te pek çok servis mevcuttur. Kurulduğu yıldan beri sürekli güncellenip yeniliklere adaptasyonu ile üyelerine sunduğu sınırsız hizmetler nedeniyle pek çok kişi kullanmaktadır. Özellikle mynet email, mynet oyunları, mynet haber gibi pek çok popüler servisi inanılmaz bir şekilde aktif olarak kullanılmaktadır. Mynet’te tek bir hesap açarak pek çok servisi bir arada kullanma şansına sahipsiniz. Özellikle mynet dosya deposu gibi online servisleri kullanmak için yapmanız gereken tek şey hemen bir mynet hesabı açmaktır. Hemen aşağı tarafta sizlere nasıl mynet email hesabı açılır onu öğreteceğim.

Mynet Kaydol (Mynet e-posta Hesabı):

Mynte Kayıt olabilmeniz için öncelikle yapmanız gereken mynet kayıt sayfasına ulaşmak olacaktır. Onu yapabilmek için hemen aşağıdaki butonu tıklayın.

Yukarıdaki butona tıkladıntan sonra açılacak sayfada karşınıza aşağıdaki gibi bir form çıkacaktır. Hemen. Formu nasıl  dolduracağınız hakkında videolu ve resimli anlatımlar ile size üyelik açma adımlarını tek tek sıralayacağız. Hemen aşağıdan tek tek adımları takip edin.


Sayfada yukarıda gördüğünüz sayfa karşınıza çıkacaktır. Hemen yapmanız gerekenleri sizlere sıralayım:

  • Adınızı Soyadınızı giriniz.
  • Kullanıcı adınızı oluşturunuz. Kullanıcı adı için önerimiz adınızsoyadınız@mynet.com şeklinde olmasıdır. Hem daha kişiselleşmiş olup daha kurumsal görünecektir.
  • Şifrenizi oluşturun. Şifreniz güçlü karakterlerden oluşmalı, özellikle sayı ve rakam kombinasyonlarını kullanmaya çalışın. Böylece hesap dolandırıcılarına karşı güvenli bir şifreniz olacaktır.
  • Doğum tarihinizi giriniz.
  • Cinsiyeti seçiniz
  • Güvenlik onayını geçiniz. Size sorulacak bir soru ile robot olmadığınızı onaylayıp mynet üyeliğiniz açın.

Yukarıda anlattığımız Mynet Hesap Açma işlemleri içindi. Eğer diğer eposta servislerinden hesap açmak istiyorsanız eğer,


Hangi Servisten hesap açmak istiyorsanız butona tıklatın. Yönleneceğiniz sayfada, size gerekli adımları anlatıyor. Herhangi bir sorun yaşarsanız hemen aşağıda bulunan yorum kısmını kullanarak bize ulaşabilir, soru öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hotmail Hesabını Mobil Cihazlarda Kullanmak (Android, İphone ve Tabletler)

  Mobil Platformlar İçin Hotmail: Mobil cihazlardan Hotmail Emailleri Açıp senkronizasyonu sağlamak için yapmanız gerekenleri bu konumuzda tek başlık altında topladık. Android, İphone, İpad veya İpod Touch cihazları için hotmail kurulumu ve ayarları. Android Telefon ve Tablerler İçin Hotmail Kurulumu: Goole Play Store’da Outlook diye arama yapın ve uygulamayı bulun Cihazınıza kurumu yapıp, kurduğunuz uygulamayı çalıştırın. Mobil uygulamadan hotmail eposta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapın. Hotmail android uygulaması otomatik bir şekilde email ve diğer tüm bilgilerinizi senkronize edecektir. Android Mobil veya Tabletler: Ayarlar->Eposta->Hesap Ekle yoluna gidin Hotmail eposta adresinizi ve şifrenizi girip, kurulumu manuel olarak yapın. Ne tür bir hesap? Sorusunu soracak, Exchange seçeneğini seçin. Eğer domain alanı diye bir sekme var ise boş bırakın hotmail email adresinizi girip devam edin. Sonraki sekmede şifrenizi giriniz. s.outlook.com server adresidir. İleri butonunu tıkl

Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

  Gmail Şifremi Unuttum Gmail şifrenizi unuttuysanız ve nasıl sıfırlayacağınızı bilmiyorsanız bu konumuzda sizlere nasıl gmail şifrenizi değiştireceğinizi resimlerle ve açıklamalarla öğreteceğiz. Yapmanız gereken öncelikle aşağıdaki butonu tıklayıp gmail giriş sayfasına ulaşıp, size göstereceğimiz resimlerle adım adım ilerleyerek kolayca şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Gmail Şifre Değiştirme Yukarıdaki butonu tıkladıktan sonra yönleneceğiniz sayfada sizin karşınıza aşağıdaki gibi bir form çıkacak ve yönergeleri takip ediniz. Girdiğiniz sayfada yukarıda gösterilen “ Yardım gerekiyor mu? ” butonuna tıklayın. tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksınız ve sonra yapmanız gerekenleri hemen anlatalım. Daha sonra çıkan ekranda “ Şifremi bilmiyorum ” seçeneğini tıklayın. Ardından “ Devam ” butonuna tıklayın. Sonra yapmanız gerekenleri hemen diğer resimde anlatalım. Sonraki işlem ise, Gmail için kullandığınız en son şifreyi girmenizi isteyecektir. Eğer hatırlıyorsanız hatırl